Stager HM3100V-10 compresor aer, 100L, 10bar, 356L min, monofazat, angrenare directa
1 / 1 ...
Vezi mai multe detalii si cumpara
Descriere
Date tehnice Putere: 2.2 kW 3 CP Tensiune nominala: 230 V Frecventa: 50 Hz Debit de aer refulat: 356 L min Rezervor aer: CW100 10 Presiune: 10 bar Capacitate rezervor: 100 L Turatie: 2850 rpm Grad de protectie: IP 20 Greutate: 59 kg Temperatura de lucru: -10 ... +150 ?C Dimensiuni (LxWxH): 1005 x 410 x 810 mm Nivel zgomot LwA: 95 dB(A)